O mně

Lucie Volenová

Svatební koordinátorka

Od mládí jsem byla organizační typ.

Vyzkoušela jsem si zorganizovat několik maturitních plesů, vesnických tancovaček či charitativních akcí.

Po pár letech přišla ta myšlenka stát se svatební koordinátorkou… Bylo to na svatbě mého kamaráda, kde jsem byla pouze jako host, ale už tehdy mi šrotovalo hlavou několik myšlenek a nápadů, jak bych to celé pojala já. Jelikož mi tento nápad ležel v hlavě několik měsíců a stále mě to nadšení neopouštělo, začala jsem si o této profesi zjišťovat co nejvíce informací. Vyhledala jsem si několik kurzů a nakonec jsem se na jeden z nich přihlásila. Už v průběhu kurzu mi bylo jasné, že je to přesně to, co by mě naplňovalo a bavilo.

Svatby jsou pro mě náplní pozitivní energie, vášní a koníčkem zároveň. Ke každé svatbě přistupuji naprosto zodpovědně a s plným nasazením.

Užijte si svůj den naplno se všemi hosty a starosti nechte na mě! Postarám se o to, aby vše probíhalo hladce a byl to pro vás nezapomenutelný a krásný vstup do společného života.

Ke každé svatbě přistupuji naprosto zodpovědně.

Mé certifikáty

Co o mně řekli naši zákazníci

Byla jsem jako host na svatbě, kde Lucka dělala koordinárku a můžu ji vřele doporučit šikovná, nápaditá, milá... opravdu super svatba!!!

 

ANDREA Š.

Naprostá spokojenost. Lépe jsme si vybrat nemohli... Vše proběhlo podle našich představ... Děkujeme

 

MANŽELÉ MATOUŠKOVI

Děkujeme za vše. Děkujeme že jsi s námi v náš den byla a vše nám připravila a pomohla nám. Děkujeme za zapůjčení věciček. Za organizaci. Za to že jsi na nás počkala na našem místě... A prostě jsi skvělá... Díky .. Bez Tebe by to nešlo.

 

MANŽELÉ OLIVOVI

DĚKUJEME Luci za čas a přípravu, kterou jsi tomu věnovala, za tvá milá a uklidňující slova a za dobré nápady a rady.

 

MANŽELÉ BUBNÍKOVI

Mnoho příběhů

jeden společný začátek.

Dáme si kávu a popovídáme si o něm?

15 + 15 =